Ocean Master 630 WA

En yeni nesil Oceanmaster 630WA, iyi bir ekonomi ve sürüş konforu sağlayan, performanslı bir gövde tasarımına sahip, 21 fitlik bir orta konsol aile günlük teknesidir. 150HP’ye varan güç seçenekleriyle müthiş bir performans sunar. 8,5 ft genişliğe sahiptir ve 8 yetişkin için konforlu oturma yeri ile sınıfındaki diğer teknelerden önemli ölçüde daha fazla güverte alanı sağlar. Derin, yüksek kenarlı bir kokpit ve yüksek borda, gemidekilere güvenli bir kuru sürüş sağlar.

Kolayca geniş bir güneşlenme güvertesine dönüşen ön yemek alanı, tamamen ayarlanabilir çift dümen destekli koltuklar. Opsiyonel entegre içecek soğutucusu, marin barbeküsü, tatlı su kıç yatırması duşu, hatırı sayılır depolama alanı veya ara sıra geceleme olanakları sunan çok kullanışlı cuddy kabininde deniz tuvaleti. Yetenekli bir açık deniz maceracısı ama aynı şekilde evinde kayakçıları çekiyor, balığa çıkıyor veya tembel bir öğleden sonra için demir atıyor. 2013 için yeni Oceanmaster 630WA – tüm ailenin keyfini çıkarabileceği yaratık konforlarıyla en üst düzeyde çok yönlülük ve pratiklik…

Technical specifications;
Length: 21ft / Length: 630cm
Width: 250cm
Draft: 28cm
Min – Max HP.: 90-150HP
Weight: 800kgs
Seats: 8
CE Category “C”

Standard Fittings;
Manual bilge pump
Automatic bilge pump
175 litre fuel tank
Navigation lights
Sports steering wheel
Full engine instrumentation
Complete set of onboard cushions
Bow in-fill cushion
Bow dining table
Cabin mattress
Bathing ladder
Cabin lighting
Cabin window (opening)
Bow rails
Bathing ladder

Optional Extras;
Hydraulic steering
Teak deck to cockpit sole
Transom Shower
Chemical Toilet or sea toilet & tank
Fridge / Refrigerated drinks drawer
Bimini Top
Console Cover
Tonneau cover
Mooring cover
Winter cover
Marine Radio/Cd/Ipod dock with waterproof speakers.

SBS galvanised steel braked trailer

Hakkımızda

seri marine dukkan

Deniz Aracı Ekipmanları Yedek Parça, Aksesuar, Donanım & Tuning ürünleri

Seri Marine Deniz Araçları ülkemizin yat malzemeleri ithalatı ve satışı konusunda öncü firmalarından biridir.

Marina Deniz Araçları’nın kuruluş öyküsü 30 yıl öncesine uzanır. 1993 yılında Seri Marine adıyla faaliyete gecen firmamız, o tarihlerde İzmir Sığacık’ta ufak tonajlı teknelere servis, onarım ve kışlama hizmeti veriyordu. Sonraki yıllarda ufak polyester tekne imalatı ve pazarlamasını da faaliyet alanı içine katarak Türkiye de bir ilke imzasını attı.

Dünyanın en kaliteli yat malzemelerini üreten ünlü kuruluşlarının ve bu kuruluşların yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile seçilmiş ürünlerinin, Türkiye temsilcilik ve distribütörlüğünü yürüten firmamız, son yıllarda Yat üretim, tadilat ve dekorasyon konularını da etkinlikleri arasına katarak, hizmet yelpazesini daha da genişletmiş bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Üstün kalitede yat ve yat ekipmanlarını, Türkiye’deki en üstün hizmet kalitesi ile sunan en güvenilir firma olmak.

Misyonumuz

• Ürün ve hizmet konusunda iş ahlakı, dürüstlük ve güvenilirliği temel alarak çalışmak.
• Sektöründe 30 yılı aşkın deneyimini, uzman yönetim ve çalışan kadrosu vasıtasıyla müşterileri ile paylaşmak.
• Yurtiçi ve yurtdışında sektörü yakından izleyip, ilgili gelişim ve değişimleri araştırıp takip ederek, ürün ve hizmetleri sürekli olarak farklı kılmak.
• Müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi nihai kullanıcılara en kaliteli şekilde iletebilmeleri için gerek satış, gerekse satış sonrasında gerekli tüm desteği sağlamak.
• Firma bünyesinde görev yapmakta olan herkese kendilerini sürekli yenileyip geliştirebilecekleri, huzurlu ve keyifli bir iş ortamı yaratmak.

Çözüm Ortaklarımız